دانلود رایگان نت موسیقی قطعه معروف Jingle Bells (صدای زنگوله‌ها) برای فلوت...بهمراه فایل صوتی همنوازی پیانو برای فلوت...

صدای زنگوله‌ها | Jingle Bells

یکی از معروف ترین آهنگ های زمستانی و مختص کریسمس می باشد. اگرچه آهنگ جینگل بلز تقریباً مترادف با تروریسم است اما جیمز پیرپونت، آنرا در سال ۱۸۵۷ برای یک برنامه شکرگزاری در کلیسای بزرگ بوستون که در مدرسه کلیسا در روزهای یکشنبه تدریس می کرد، نوشت.
آهنگ خود را «یک اسب به سرتمه باز» نامید و ریتم آن را چنان شاد و کلمات را چنان گیرا ساخت که چهل دانش آموز کوچک او در روز یکشنبه، آهنگ را بلافاصله فراگرفتند.
اولین اجرای کودکان چنان موفقیت‌آمیز بود که از آنها خواسته شد آن را در زمان کریسمس تکرار کنند و اینگونه شد که آهنگ جینگل بلز برای همیشه به یکی از محبوب‌ترین اهنگ‌های کریسمس تبدیل شد.

زمانی که آهنگ جیمز پیرپونت در ابتدا منتشر شد ملودی کُر متفاوت بود. به این معنا که بیشتر در سبک کلاسیک بود و متن آن نیز کمی با نسخه فعلی تفاوت داشت. اما معلوم نیست چه کسی ملودی کُر و کلمات را با نسخه مدرن جایگزین کرده است.

اگر شما هم مثل ما به آهنگ‌های کریسمس علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می کنیم حتما مجموعه بانک نت قطعات کریسمس با بیش از 90 قطعه و 120 صفحه نت فلوت کلیددار را تهیه کنید...

نت موسیقی قطعه Jingle Bells برای فلوت

نام قطعه :
Jingle Bells
نام آهنگساز :
James Pierpont
ساز (ها) :
سولو | فلوت + فایل صوتی همنوازی پیانو
تعداد صفحات:
1
گام:
دو ماژور | C
آکورد:
ندارد
فایل صوتی اجرای قطعه:
دارد | MIDI.
سطح دشواری:
ساده
کیفیت چاپ:
دیجیتال PDF.


دانلود نت آهنگ هاچ زنبور عسلدانلود نت موسیقی قطعه Jingle Bells


دانلود نت آهنگ هاچ زنبور عسل
دانلود فایل صوتی همنوازی با پیانو


دانلود آهنگ زنبورعسل کورساکفدانلود فایل صوتی اجرای قطعه Jingle Bells