کتاب و اتود فلوت

کتابها و اتودهای تمرین فلوت، نوازنده را با انواع چالش‌ها روبرو می‌کند. در گذر زمان، نوازنده به آمادگی کافی برای اجرای قطعات سخت، دست می‌یابد.
قطعاً تمرینات اصولی، تنها راه پیشرفت و کلید روان شدن انگشتان یک نوازنده فلوت است.

مقالات تخصصی ترجمه شده آموزش فلوت دانلود رایگان نت موسیقی کلاسیک برای فلوت کلیددار
صفحه اینستاگرام وب سایت «ایران فلوت»

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

کتاب 24 تمرین فلوت | P.Taffanel

16,000 تومان
کتاب اتود ۲۴ قطعه تصاعدی از پاول تافانل | Twenty four Progressive Studies ، اتودی موثر برای فلوت کلیددار، شامل تمرینات مربوط به تکنیک های اساسی فلوت و تقویت مهارت نت خوانی فلوت می باشد.کتاب پیشنهادی نوازنده بزرگ فلوت، سِر جیمز گالوی، کتابی که برای فلوتیست های سطح متوسط و حرفه ای نوشته شده است.تمرینات موجود در این کتاب به صورت تخصصی به تقویت تکنیک ها و مهارت های زیر می پردازد :حفظ تعادل و همسانی انگشتانتقویت مهارت انگشت کوچک دست راستتریل هالگاتو نوازیآکسان هازبان زدن تکیآرتیکولیشن Te-Reانعطاف پذیری لب هاآرتیکولیشن (زبان زدن ها)اکتاو هازبان زدن سه تایینت های پیشا (Grace Notes)آرپژ نوازی و معکوس هاداینامیک ها

کتاب 30 تمرین فلوت | N.Platonov

16,000 تومان
کتاب آموزش فلوت و تقویت مهارت نت خوانی Nicola Platonov | 30 Studies for Flute ، شامل ۳۰ اتود و تمرین تقویت مهارت نت خوانی و قابلیت نوازندگان ساز فلوت، این کتاب برای فلوت نوازان سطح متوسط و حرفه ای مناسب می باشد. اجرای اتودهای ملودیک زیبا و متنوع این مجموعه، در راستای آموزش فلوت، بسیار دلنشین و لذت بخش بوده و مانع از خسته شدن نوازنده در هنگام تمرین می شود.

کتاب اتود تمرین فلوت کلیددار | M.Moyse - The Beginner Fluatist

16,000 تومان
مجموعه تمرینات بنیادین فلوت کلیددار، برای هنرجوهای تازه کار. با عنوان: فلوتیست مبتدی. نوشته‌ی نوازنده معروف فرانسوی، مارسل مویس. این کتاب یکی از معروفترین اتودهای مقدماتی فلوت کلیددار است.

کتاب اول تمرینات فلوت | T.Wye

18,000 تومان
کتاب اول آموزش تکنیک های آکادمیک Trevor Wye برای ساز فلوت، یکی از برترین اتودهای طبقه بندی شده آموزش فلوت در دنیا می باشد. این مجموعه آموزشی در ۶ جلد تالیف شده اند. در جلد اول این مجموعه با عنوان : صدا | Tone ، به بهبود کیفیت صدای ساز در اُکتاوهای اول و دوم و بویژه اوکتاو سوم ، هارمونیک ها، داینامیک ها پرداخته شده است. این تمرینات و نکات ارائه شده، به بهبود کیفیت مانور نوازندگی و انتقال بین نت های دشوار در اکتاوهای مختلف به شما کمک شایانی خواهد کرد.

کتاب پنجم تمرینات فلوت | T.Wye

18,000 تومان
کتاب پنجم آموزش تکنیک های آکادمیک Trevor Wye برای ساز فلوت، یکی از برترین اتودهای طبقه بندی شده آموزش فلوت در دنیا می باشد. این مجموعه آموزشی در ۶ جلد تالیف شده اند.در جلد پنجم این مجموعه با عنوان : نفس‌گیری و گامها | Breathing & Scales ، به نحوه صحیح نفس گیری و تمرینات مربوط به آن و معرفی گامها و آرپژها  : (+ کروماتیک دیمینیش) و تمرینات مربوطه و همچنین به بداهه نوازی (ایمپرووایز) و از حفظ نواختن در مورد ساز فلوت پرداخته شده است. این تمرینات و نکات ارائه شده، به بهبود کیفیت مانور نوازندگی و زیباتر نواختن و بیان کردن عبارات موسیقای به شما کمک شایانی خواهد کرد.

کتاب چهارم تمرینات فلوت | T.Wye

18,000 تومان
کتاب چهارم آموزش تکنیک های آکادمیک Trevor Wye برای ساز فلوت، یکی از برترین اتودهای طبقه بندی شده آموزش فلوت در دنیا می باشد. این مجموعه آموزشی در ۶ جلد تالیف شده اند.در جلد چهارم این مجموعه با عنوان : ویبراسیون و کوک صدا | Intonation & Vibrato ، که به انجام تمرینات مربوط به ویبراتو (ویبراسیون)، کوک دقیق، گامها و بسیاری تمرینات صداسازی برای فلوت پرداخته شده است. این تمرینات و نکات ارائه شده، به بهبود کیفیت مانور نوازندگی و زیباتر نواختن و بیان کردن عبارات موسیقای به شما کمک شایانی خواهد کرد.

کتاب دوم تمرینات فلوت | T.Wye

18,000 تومان
کتاب دوم آموزش تکنیک های آکادمیک Trevor Wye برای ساز فلوت، یکی از برترین اتودهای طبقه بندی شده آموزش فلوت در دنیا می باشد. این مجموعه آموزشی در ۶ جلد تالیف شده اند.در جلد دوم این مجموعه با عنوان : تکنیک | Technique ، به انجام تمرینات گام و آرپژ نوازی در تمامی گامها و تمرینات مربوط به تریلها پرداخته شده است. این تمرینات و نکات ارائه شده، به بهبود کیفیت مانور نوازندگی و انتقال بین نت های دشوار در پوزیشنهای مختلف به شما کمک شایانی خواهد کرد.

کتاب سوم تمرینات فلوت | T.Wye

18,000 تومان
کتاب سوم آموزش تکنیک های آکادمیک Trevor Wye برای ساز فلوت، یکی از برترین اتودهای طبقه بندی شده آموزش فلوت در دنیا می باشد. این مجموعه آموزشی در ۶ جلد تالیف شده اند.در جلد سوم این مجموعه با عنوان : آرتیکولاسیون | Articulation ، به معنی نحوه متصل کردن نتها و عبارات موسیقایی به هم، به انجام تمرینات انواع زبان زدنهای تکی، دوتایی و سه تایی و نحوه جداسازی جملات با استفاده از خطوط اتحاد پرداخته شده است. این تمرینات و نکات ارائه شده، به بهبود کیفیت مانور نوازندگی و زیباتر نواختن و بیان کردن عبارات موسیقای به شما کمک شایانی خواهد کرد.

کتاب گام ها و آرپژهای فلوت

گام ها، مهمترین زیر بنای ساختار موسیقی می باشند. به همین دلیل هست که وقت گذاشتن و تمرین کردن و یادگیری گام ها و آرپژها، مهم ترین و اساسی ترین تمرینات بنیادی و ساختاری انگشتان هر نوازنده ای هستند. پس بهتر است بدانید، گام نوازی چه برای یک هنرجوی مبتدی و چه برای نوازنده های حرفه ای، از مهمترین المان های تمرینات روزانه بحساب می آیند. در کتاب گام ها و آرپژهای فلوت که توسط مجموعه «ایران فلوت» برای شما تهیه و تنظیم شده است، مجموعه ای کامل از گام ها و آرپژهای تنظیم شده ساز فلوت، بهمراه مُدهای کلیسایی تمامی سرکلیدهای مختلف و گام های بلوز | Blues و پنتاتونیک | Pentatonic برای شما عزیزان تهیه و جمع آوری شده است.

دسته‌بندی