تبلیغات در «ایران فلوت»

وب سایت «ایران فلوت» روزانه به طور میانگین، حدود ۲۰۰ بازدیدکننده فعال از سراسر ایران دارد که : نوازنده، هنرجو، مدرس و علاقه مند به ساز فلوت هستند که عموما با جستجوی واژه «فلوت» وارد این وب سایت می شوند.

شما می توانید در صورت تمایل در رابطه با یکی از موارد ذیل در این وبسایت تبلیغ کنید:

 شرایط تبلیغات در سایت «ایران فلوت»

تبلیغات لزوما باید مرتبط با ساز فلوت و دست کم در زمینه موسیقی باشد.

تعرفه تبلیغات بزودی مشخص و پنل های زیر بزودی در سایت فعال خواهد شد.

مجموعه «ایران فلوت» در رابطه با نتیجه اخذ شده از تبلیغات مسئولیتی به عهده ندارد.


آموزشگاه های موسیقی

برگزار کننده کلاس های فلوت

آموزشگاه موسیقی دارید؟  کلاسهای فلوت همیشه به سختی به حد نساب تعداد هنرجو می رسند. شما می توانید کلاس های فلوت آموزشگاه تان را به اطلاع عده زیادی از علاقه مندان و هنرجویان ساز فلوت در تهران و شهرستان ها برسانید. با توجه به اینکه ساز فلوت، نسبت به سایر سازها، سازی خاص تر بوده و مخاطب محدودی دارد، آموزشگاه هایی که کلاسهای فلوت شان به حد نساب ثبت نام هنرجو نمی رسد، با تبلیغ در سایت «ایران فلوت» می توانند در زمانی کوتاه، به نتیجه ای مطلوب دست یابند.


برگزاری سمینارهای فلوت

و اخذ هزینه ثبت نام بصورت آنلاین

سمیناری پیش رو دارید؟  فرصت کمی تا موعد سمینار شما باقیمانده؟  نیاز به دیده شدن برای جذب مخاطبان بیشتر دارید؟  با توجه به اینکه عده زیادی از بازدیدکنندگان سایت «ایران فلوت» نوازندگان و هنرجویان ساکن شهرهای اطراف تهران و شهرستانها هستند و به علت کمبود منابع اطلاع رسانی، اغلب از برگزاری چنین رویدادهایی بی خبر می مانند، شما می توانید جهت دیده شدن بهتر، بنر رویداد خود را در صفحه اول سایت «ایران فلوت» به نمایش بگذارید و مخاطبان بیشتری را در سمینار خود ثبت نام کنید. همچنین در صورت تمایل می توانید امور مربوط به ثبت نام سمینار را به تیم وبسایت «ایران فلوت» بسپارید و هزینه ثبت نام را بصورت آنلاین دریافت نمائید و بدین ترتیب سرعت کار خود را بالا برده و با اطمینان کامل سمینار خود را برگزار نمائید.


آموزش فلوت

بصورت خصوصی یا گروهی

آیا معلم خصوصی فلوت هستید؟  با توجه به اینکه ساز فلوت سازی با مخاطبین خاص می باشد و عده زیادی از علاقه مندان به یادگیری فلوت که قصد یادگیری این ساز را دارند، بخصوص در شهرستان ها، به علت کمبود منابع اطلاعاتی و آموزشی، اغلب اساتید فلوت شهر خود و یا کلاسهای فلوت نزدیک به محل سکونت خود را نمی شناسند و بدنبال مربی فلوت می باشند. اگر شما مدرس فلوت هستید، با تبلیغ تدریس خصوصی خود در سایت «ایران فلوت» می توانید آنرا به اطلاع علاقه مندان بسیاری در سرتاسر ایران که به طور روزانه به سایت «ایران فلوت» مراجعه می کنند، برسانید.


فروشگاه های موسیقی و گالری ها

جهت افزایش فروش

 اگر صاحب گالری یا فروشگاه ادوات موسیقی هستید برای افزایش میزان فروش آنلاین و غیر حضوری کالاهایی مثل انواع فلوت، کتابهای آموزش فلوت، نت فلوت و لوازم جانبی با تبلیغ در صفحه اول سایت «ایران فلوت» می توانید فروشگاه یا سایت خود را روزانه به مخاطبین هدف بسیاری معرفی کرده و مشتریان و در نتیجه فروش خود را در سطح تهران و شهرستانها افزایش دهید.


برگزاری مسترکلاس های فلوت

و اخذ هزینه ثبت نام بصورت آنلاین

قصد برگزاری مستر کلاس فلوت دارید؟  فرصت کمی تا موعد شروع مستر کلاس شما باقیمانده؟  نیاز به اطلاع رسانی خوب برای جذب هنرجویان بیشتر دارید؟  با توجه به اینکه عده زیادی از بازدیدکنندگان سایت «ایران فلوت» نوازندگان و هنرجویان ساکن شهرهای اطراف تهران و شهرستانها هستند و به علت کمبود منابع اطلاع رسانی، اغلب از برگزاری چنین رویدادهایی بی خبر می مانند، شما می توانید جهت اطلاع رسانی بهتر، تبلیغ مستر کلاس خود را در صفحه اول سایت «ایران فلوت» به نمایش بگذارید و مخاطبان بیشتری را در سمینار خود ثبت نام کنید. همچنین در صورت تمایل می توانید امور مربوط به ثبت نام مستر کلاس خود را به تیم وبسایت «ایران فلوت» بسپارید و هزینه ثبت نام را بصورت آنلاین دریافت نمائید و بدین ترتیب سرعت کار خود را بالا برده و با اطمینان کامل دوره آموزشی خود را برگزار نمائید.


اطلاع رسانی کنسرت و اجرا

و رزرو و فروش بلیط بصورت آنلاین

آیا کنسرت یا اجرایی پژوهشی در پیش دارید؟  بسیاری از علاقه مندان، هنرجویان و نوازندگان ساز فلوت در تهران و شهرهای حومه تهران مایل به دیدن اجراهای فلوت هستند، ولی به علت کمبود منابع اطلاع رسانی قوی، اغلب از این اجراها بی خبر می مانند. با تبلیغ کنسرت و اجرای خود در سایت «ایران فلوت» می توانید مخاطبین هدف بسیاری را از اجرای خود مطلع کنید. همچنین در صورت تمایل می توانید امور مربوط به رزرو و فروش بلیط کنسرت خود را  به تیم وبسایت «ایران فلوت» بسپارید و مبالغ فروش بلیط هایتان را بصورت آنلاین دریافت نمائید و بدین ترتیب سرعت کار خود را بالا برده و با اطمینان کامل اجرای خود را برگزار نمائید.